OKNA DREWNIANE Z OKIENNICAMI - JAR-MAT

Okna drewniane z okiennicami

Okna Drewniane z okiennicami – idealnie nadają się do domów drewnianych wszelkiego rodzaju. Oczywiście nie ma problemu w zastosowaniu obróbki w domach murowanych.

Klient ma do wyboru następujące opcje obróbki drewnianej wokół okien:
• obróbkę od zewnątrz: opaska zewnętrzna plus opcjonalnie szpaleta drewniana i parapet zewnętrzny aluminiowy Effector
• obróbkę obustronnie: jest to pełny pakiet – opaska zewnętrzna, szpaleta drewniana, opaska wewnętrza oraz parapet zewnętrzny aluminiowy i wewnętrzny drewniany.

Posiadamy dwa rodzaje okiennic w ofercie (zdjęcia poniżej). Okiennice są wykonane z wysokiej klasy drewna świerkowego (opcjonalnie możemy wykonać je z meranti – dla okien wykonanych z meranti). Przy montażu okiennic stosujemy najlepsze na rynku okucia Amig. Poza pięknym klasycznym wyglądem charakteryzują się nienaganną pracą przez długie lata użytkowania.

Do wyboru są trzy grubości profilu okiennego: Softline 68, Softline 78 i Softline 88. Za odpowiednią izolację okna odpowiadają szyby zespolone wypełnione argonem o kilku wariantach współczynnika przenikania: jednokomorowe U=1,1 lub dwukomorowe U=0,7, U=0,8 i U=0,5. Okucia austriackiej firmy Maco dają gwarancję bezawaryjnego użytkowania okna przez wiele lat. Powłoka lakiernicza nakładana 3-krotnie (pierwszy etap – farba impregnująca, drugi i trzeci etap – warstwa wierzchnia) zapewnia wysoką odporność okien na warunki atmosferyczne i nadaje oknom niepowtarzalnego wyglądu. Od zewnątrz montowany jest profil aluminiowy firmy Effector który zabezpiecza okno przed wszelkimi zagrożeniami ze strony matki natury. Uszczelka akrylowa (opcjonalnie gąbkowa Q-lon) jest odporna na warunki atmosferyczne przez co nie odkształca się po czasie.

Wzorniki kolorów lakierów Sikkens