FIRMA

Firma JAR-MAT jest spółką rodzinną, której początki sięgają lat 70- tych. Początkowo zajmowaliśmy się jako jedni z pierwszych produkcją mebli kuchennych, pokojowych i ogrodowych z litego drewna. Następnie firma rozszerzyła swoją produkcję o przecieranie drewna we własnym tartaku, produkcję domków ogrodowych oraz mieszkalnych. Nasza firma nieustannie rozwija nie tylko zaplecze technologiczne, poprawiając tym samy jakość oferowanych produktów.

 

Inwestujemy również w kapitał ludzki tzw. Human Resources zatrudniając obecnie blisko 30 pracowników. Nasze produkty znajdują swoich zwolenników nie tylko na rynku krajowym, ale i zagranicznym. Budowaliśmy domy w wielu krajach europejskich (Włochy, Belgia, Irlandia, Holandia czy Francja) i azjatyckich (Japonia).

Oferujemy domy mieszkalne w technologii szkieletowej (kanadyjskiej) jak również tradycyjnych bali mocowanych na zacięcia węgłowe. Każde zamówienie traktujemy indywidualne, dlatego też oferowane przez nas produkty wyróżnia jakość, precyzja a przede wszystkim wspaniały wygląd. Projekty firmy JAR-MAT to połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnymi rozwiązaniami – nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów. Nasze domy z drewna wykonywane są ze starannie wyselekcjonowanego, odpowiednio suszonego komorowo surowca (gwarancja pozbycia się drobnoustrojów, brak przykrego zapachu po kilku latach użytkowania, trwałość).

Domy z drewna to idealne rozwiązanie dla osób ceniących: 

– naturę i ekologię
– niepowtarzalny wygląd i klimat
– własne zdrowie, gdy bale drewniane są najzdrowszym dostępnym materiałem budowlanym
– niski koszt ogrzewania – domy drewniane cechuje świetna izolacja cieplna
-swój czas i pieniądze, ponieważ domy z drewna cechuje szybki czas realizacji i stosunkowo dużo niższy koszt budowy

Nasza firma to nie tylko domy z drewna. Oferujemy również kompleksowe wyposażenie pensjonatów, restauracji czy karczm.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

J.A.B.P. Matyasik

Zapraszamy
do współpracy