Montaż domu całorocznego

CZAS REALIZACJI: 34 DNI
LOKALIZACJA: GDAŃSK

Podczas planowania inwestycji w nieruchomość każdy detal ma znaczenie, dlatego przed wybraniem usługodawcy i rozpoczęciem prac warto sprawdzić, jak powinna wyglądać realizacja w praktyce. W ostatnich latach domy drewniane całoroczne zyskują coraz większą popularność – za takim rozwiązaniem przemawia nie tylko możliwość stawiania budynków do 35 m2 na zgłoszenie, lecz także trwałość, niskie koszty i neutralność dla środowiska tego typu konstrukcji.

Jarmat to firma, w której stawiamy na klarowność. Na naszej stronie znajdziesz prezentację projektów, które już zrealizowaliśmy, która stanowi najlepsze świadectwo jakości naszych usług. Na poniższych zdjęciach postanowiliśmy ukazać również, jak wygląda budowa domów drewnianych przeznaczonych do całorocznego użytkowania.

Materiały konstrukcyjne z montażem lub bez

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim elementy konstrukcyjne. Kwestię montażu pozostawiamy do dyspozycji klienta – możemy zrealizować go na Twoje życzenie i postawić dla Ciebie gotowy do zamieszkania budynek lub ograniczyć się do wysyłki materiałów. Domy całoroczne ze starannie przygotowanych drewnianych desek można postawić samodzielnie, jednak wymaga to nieco sprawności manualnej, cierpliwości i dysponowania większą ilością czasu, przez co nie każdy może sobie na to pozwolić.

Wysokiej jakości materiały i wsparcie w realizacji

Projekt, który przedstawiliśmy poniżej może posłużyć również za inspirację w wykonaniu, którego podejmiesz się na własną rękę. Zdjęcia możemy wesprzeć również stosowną konsultacją w zakresie inwestycji, jaką są domy z drewna. Całoroczne budynki to nasza specjalność, z chęcią więc opowiemy Ci o tym, jak wygląda realizowanie projektu, a także ile czasu będzie wymagać konstrukcja dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasze domy z drewna to coś znacznie więcej niż chatki letniskowe. Dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów i ich dobremu dopasowaniu budynki z projektów dostępnych w naszej ofercie nadają się do użytku przez cały rok. Wiemy też, że nie ma dwóch takich samych pomysłów, dlatego projekty z naszej oferty mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb.

DZIEŃ 1

DZIEŃ 2

DZIEŃ 3

DZIEŃ 4

DZIEŃ 5

DZIEŃ 6

DZIEŃ 7

DZIEŃ 8

DZIEŃ 9-10

DZIEŃ 11

DZIEŃ 12

DZIEŃ 13

DZIEŃ 14

DZIEŃ 15-16

DZIEŃ 17

DZIEŃ 18

DZIEŃ 19

DZIEŃ 20

DZIEŃ 21

DZIEŃ 22

DZIEŃ 25-26

MONTAŻ

MONTAŻ DOMU CAŁOROCZNEGO

CZAS REALIZACJI: 34 DNI
LOKALIZACJA: GDAŃSK

MONTAŻ DOMKU LETNISKOWEGO

CZAS REALIZACJI: 7 DNI
LOKALIZACJA: OLKUSZ

MONTAŻ DOMKU OGRODOWEGO

CZAS REALIZACJI: 7 DNI
LOKALIZACJA: KALISZ

MONTAŻ ALTANY OGRODOWEJ

CZAS REALIZACJI: 1 DZIEŃ
LOKALIZACJA: KIELCE

Zapraszamy
do współpracy