Montaż domku letniskowego

CZAS REALIZACJI: 7 DNI
LOKALIZACJA: OLKUSZ

Posiadasz działkę rekreacyjną i chcesz postawić na niej niewielki budynek, który umożliwi Ci wypoczynek niezależnie od pory roku? Przekonaj się, jak wygląda montaż drewnianych domków letniskowych realizowanych przez firmę Jarmat! Poniżej znajdziesz obszerną galerię zdjęć ukazującą realny przebieg budowy oraz gotową konstrukcję, która powstała w wyniku naszych prac. Wraz z opisem procesu realizacji jest najlepszą wizytówką naszych usług — z pewnością znajdziesz tu liczne powody, dla których warto nawiązać z nami współpracę!

Ile trwa budowa domku letniskowego?

Dzięki możliwościom technologicznym i bazowaniu na gotowych, szczegółowych projektach możemy zaoferować szybki i bezproblemowy czas realizacji. Jeśli zastanawiasz się, ile trwa budowa domku letniskowego z gotowych elementów drewnianych, odpowiadamy: realizacja widoczna na zdjęciach poniżej powstała w 5 dni. Z każdym klientem ustalamy indywidualny czas budowy domu, bazując na wielkości konstrukcji, dostępności materiałów, wybranego projektu oraz lokalizacji – jednak nawet przy największych wyzwaniach nie przekroczy on 8 tygodni.

Konstrukcja domu letniskowego – jakie materiały wykorzystujemy?

Nasze projekty realizujemy z wykorzystaniem bali drewnianych lub nowoczesnej technologii szkieletowej. Niezależnie od wybranego przez Ciebie wariantu, wykorzystamy materiał budowlany o świetnych parametrach, jeśli chodzi o wytrzymałość, termoizolację oraz ekologię — czyli świerk. Drewno na płazy do ścian wewnętrznych i zewnętrznych, a także legarów podłogowych jest przetwarzane w suszarniach komputerowych, aby osiągnąć optymalny poziom wilgotności. Dzięki temu nasze domki letniskowe z montażem zapewniają wysoki komfort przez długie lata użytkowania.

Jak przebiega budowa drewnianych domków letniskowych w wykonaniu firmy Jarmat?

Konstrukcje szkieletowe, które oferujemy, umożliwiają nie tylko szybki czas realizacji dzięki wykorzystaniu gotowych elementów. Pozwalają także ograniczyć grubość ścian, zwiększając przy tym powierzchnię użytkową, bez utraty cennych parametrów termoizolacyjnych. Montaż letniskowego domu drewnianego w atrakcyjnej cenie i szybkim czasie jest możliwy dzięki świetnie przygotowanym elementom.

Nasze konstrukcje powstają ze specjalnie przygotowanych płazów, które łączymy metodą wieńcową — ich estetyczny wygląd oraz świetne dopasowanie gwarantuje niezwykle elegancki wygląd budynku. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne są wykonane z tych samych elementów. Podłogi układamy z legarów drewnianych, oddzielając je od fundamentu materiałem izolacyjnym. Szczególną uwagę podczas montażu drewnianych domków letniskowych przykładamy również do konstrukcji dachu. Od wewnątrz jest wykończony elegancką deską boazeryjną, która maskuje dystanse, krokwie, wiatroizolację oraz ocieplenie. Oferujemy także aż cztery rodzaje pokrycia do wyboru.

Budynek uzupełniają okna z klejonej kantówki typu euro oraz drzwi i ramy drzwiowe, które mogą powstać z litego lub klejonego drewna sosnowego lub świerkowego. Zapewniamy także wewnętrzne wykończenie domku letniskowego, montaż schodów, wiatrownice oraz pasy podrynnowe.

Montaż domków letniskowych – co obejmuje cena?

Każdy z projektów dostępnych na naszej stronie internetowej jest szczegółowo opisany pod względem wszystkich elementów konstrukcji, które wchodzą w koszty główne realizacji. Odrębnie wyceniamy wykonanie malowanych okiennic, podłogi oraz ocieplenia całej konstrukcji. Montaż letniskowego domu drewnianego oraz transport elementów niezbędnych do budowy zawsze objęty jest indywidualnie ustalaną ceną na podstawie lokalizacji inwestycji. Nie wykonujemy także fundamentów, instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych oraz kominków.

Jeśli opis i zdjęcia, które tu przedstawiamy, pozwalają Ci wyobrazić sobie wymarzoną działkę rekreacyjną, zapraszamy do kontaktu! Drewniane domy letniskowe z montażem oferowane przez Jarmat to zarówno konstrukcje do 35 m2, które można postawić na zgłoszenie, jak i znacznie większe, przestronne projekty idealne dla większych rodzin. Wybierając nasze usługi, przekonasz się, że inwestycja może być szybka, prosta i bezproblemowa.

MONTAŻ

MONTAŻ DOMU CAŁOROCZNEGO

CZAS REALIZACJI: 34 DNI
LOKALIZACJA: GDAŃSK

MONTAŻ DOMKU LETNISKOWEGO

CZAS REALIZACJI: 7 DNI
LOKALIZACJA: OLKUSZ

MONTAŻ DOMKU OGRODOWEGO

CZAS REALIZACJI: 7 DNI
LOKALIZACJA: KALISZ

MONTAŻ ALTANY OGRODOWEJ

CZAS REALIZACJI: 1 DZIEŃ
LOKALIZACJA: KIELCE

Zapraszamy
do współpracy