Domy szkieletowe, całoroczne, domki kanadyjskie, drewniane - producent - JAR-MAT

Domy szkieletowe

Powierzchnia zabudowy: 25 m²
Koszty główne od: 65 000 PLN

Powierzchnia zabudowy: 25 m²
Koszty główne od: 69 000 PLN

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się jako alternatywy dla konstrukcji murowanych. Trend ten od lat jest popularny w Stanach Zjednoczonych i Skandynawii, a od kilku lat budzi coraz większe zainteresowanie również w Polsce. Jeśli interesują Cię szkieletowe domy całoroczne lub letniskowe wykonane z drewna, firma Jarmat może zaoferować Ci rozwiązania w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.

Przedstawiamy Ci domy szkieletowe Teodor, które występują w dwóch wariantach:
  • z tarasem o powierzchni 12,5 m2,
  • z balkonem na pierwszym piętrze o powierzchni 2 m2.

Teodor to budynek, który można postawić na zgłoszenie ze względu na powierzchnię zabudowy wielkości 25 m2. Wykonanie z drewna świerkowego suszonego komorowo zapewnia trwałość i energooszczędność wykonanej konstrukcji. Sprawdza się zarówno w roli letniskowej, jak i całorocznej o przeznaczeniu mieszkalnym. Dodatkowy poziom zapewnia nam przestronny metraż użytkowy, który wynosi aż 50 m2.

Twoje cztery kąty na działce

Konstrukcja szkieletowa to rozwiązanie, które dominuje przede wszystkim w budownictwie działkowym i sezonowym. Domki drewniane letniskowe konstruowane tą techniką powstają szybko i sprawnie, a dzięki odpowiedniemu projektowi i wysokiej jakości mogą zapewnić wysoki komfort przebywania we wnętrzu. Jeśli rozważasz inwestycję w budynek o zastosowaniu letniskowym i zamierzasz z niego korzystać przede wszystkim w sezonie urlopowym, dobra konstrukcja szkieletowa jest rozwiązaniem, którego szukasz.

Domy drewniane całoroczne

Możliwość stawiania budynków mieszkalnych o powierzchni do 35 m2 na zgłoszenie sprawiła, że coraz więcej osób decyduje się na dom drewniany całoroczny. Budownictwo szkieletowe świetnie pasuje nie tylko do budynków działkowych i letniskowych, lecz także do konstrukcji o przeznaczeniu typowo mieszkalnym. Dzięki możliwości osiągnięcia wysokiej energooszczędności, a nawet pasywności oraz relatywnie niskim kosztom inwestycji takie budynki budzą coraz większe zainteresowanie inwestorów.